• Alsó tagozat

•

„A gyermek olyan, mint egy pillangó a szélben. Néhány magasabbra tud repülni, mint mások, de mindegyik a legjobb tudása szerint repül. Miért is hasonlítanád össze őket? Mindegyik más. Mindegyik különleges, mindegyik gyönyörű.

Mindenki számára nyilvánvaló, hogy az alsó tagozat feladata, hogy megismertesse a gyermekekkel a tudásszerzés örömét, hogy érdeklődővé, életigenlővé formálja tanulóit, hogy alapvető készségeket alakítson ki és kibontakoztassa a gyermekekben rejlő talentumot.

Mi, pedagógusok olyan szellemben próbáljuk terelgetni tanulóinkat, hogy ha majd visszatekintenek kisiskolás éveikre, egy szép és tartalmas időszak képe jelenjen meg előttük.