• Alkalmazottak

•  Erika Krulová
        • Erika KrulováVychovávateľka1997 óta dolgozik nevelőnőként a Munka Utcai Alapiskolában.
        • Mgr. Mónika Kukel
        • Mgr. Mónika KukelUčiteľka 1 - 42002 óta tanít a Munka Utcai Alapiskolában. Matematika – mezőgazdasági termelés alapjai szakos pedagógus.
        • Mgr. Alica Lászlóová
        • Mgr. Alica LászlóováUčiteľka 1 - 4
          Triedna učiteľka: 3.C
          1994 óta az iskola alsó tagozatos pedagógusa. Munkáját hivatástudattal, szeretettel és alázattal végzi. Meggyőződéssel közvetíti az emberi, kulturális, magatartásbeli és hivatásbeli értékeket tanítványai felé, szem előtt tartva, hogy a pedagógus minta a számukra. Egyenrangú partnerként tekint a gyerekekre, empátiával fordul feléjük, és a humort is fontos nevelési eszköznek tartja. A tanítás mellett gyakran készít kultúrműsorokat a gyerekekkel, és a rajzkészség fejlesztését is fontosnak tartja.
        • Mgr. Zsuzsanna Madarász
        • Mgr. Zsuzsanna MadarászUčiteľka 1 - 4
          Triedna učiteľka: 2.C
          1996 óta tagja a Munka Utcai Alapiskola tanári karának. Alsó tagozatos és német nyelv szakos pedagógus. Munkája során figyelemmel kíséri az új módszereket, s lehetőség szerint alkalmazza is azokat. Ötleteket gyűjt magyarországi tankönyvcsaládokból, melyekkel igyekszik érdekesebbé tenni a tanítási órákat. A speciális igényű tanulókkal való foglalkozásra szintén nagy figyelmet fordít.
        • Mgr. Zuzana Máziková
        • Mgr. Zuzana MázikováUčiteľka 5 - 9
          Triedna učiteľka: 9.C
          1997 óta a Munka Utcai Alapiskola matematika – informatika szakos pedagógusa. Matematikát oktató tanárként fontosnak tartja, hogy tanulók a maguk képességeihez mérten megértsék és elmélyítsék a tananyagot és a feladatok megoldásának algoritmusát. Ennek érdekében igyekszik a feladatok megoldásánál többféle módszert is bemutatni. A tehetséges, matematika iránt érdeklődő tanulókat különböző típusú matematikaversenyekre készíti fel. Ha az adott megmérettetés nem helyben van, esetleg több napos, fáradtságot és szabadidőt nem sajnálva szívesen elkíséri őket a városunktól akár több száz kilométerre lévő versenyhelyszínekre.
        • Mgr. Adriana Mészáros
        • Mgr. Adriana MészárosUčiteľka 1 - 4
          Triedna učiteľka: 2.A
          1992 –től az iskola alsó tagozatos pedagógusa. Munkája során törekszik a tanulásra alkalmas légkör kialakítására és a tanítványaival szembeni megértő magatartásra. Érdkelődéssel fordul az új oktatási módszerek felé. Fontosnak tartja az élményszerű oktatást, hogy a tanulók számára öröm legyen a tanulás. Célja emellett önbizalmuk fejlesztése és tudásuk gyarapítása.
        • Mgr. Éva Misák
        • Mgr. Éva MisákUčiteľka 1 - 4
          Triedna učiteľka: 4.A
          2002 óta az iskola alsó tagozatos pedagógusa.
        •  Katalin Mórocz
        • Katalin MóroczKatechétka
        • Mgr. Tímea Nyitrai
        • Mgr. Tímea NyitraiUčiteľka 1 - 4
        • Mgr. Tímea Podlupszki
        • Mgr. Tímea PodlupszkiUčiteľka 5 - 9
          Triedna učiteľka: 7.B
          2005-től az iskola biológia – kémia szakos tanára. Mint osztályfőnök törekszik a tanulókat józan gondolkodásra, illemre, céltudatosságra és kreativitásra nevelni. Munkája során nagy hangsúlyt fektet a tehetséggondozásra (a különböző tanulmányi versenyekre való felkészítésre) és a gyengébben teljesítő tanulók felzárkóztatására egyaránt. Lelkes szervezője és aktív résztvevője azon iskolai rendezvényeknek, melyek célja a tanulók céltudatos környezetvédő szemléletének (ki)alakítása és az egészséges életmódjuk fejlesztése. Örömmel szervez tanulmányi kirándulást és osztálykirándulást is.