Versenyeredmények a 2022/2023-as tanévben |
|
MatekÁSZ - matematikaverseny |
|
Kerületi forduló eredményes megoldói: |
|
|
|
|
|
|
|
Felkészítő pedagógus |
|
|
|
|
2. hely: |
Puskás Zsófia |
4.c |
Kukel Mónika |
5. hely: |
Pálinkás Levente Ferenc |
4.b |
Kukel Mónika |
5. hely: |
KeszeghTamás |
2.c |
László Alica |
7. hely: |
Nagy Barnabás |
2.b |
Szlávik Tímea |
9. hely: |
Gönczöl Richard |
2.b |
Szlávik Tímea |
|
|
|
|
Kenguru - matematikaverseny |
|
Felvidéki- forduló eredményes megoldói: |
|
2. évfolyam |
|
|
|
|
|
|
Felkészítő pedagógus |
|
|
|
|
29. hely |
Rechtoris Ákos |
2.a |
Szigethi Ágota |
33. hely |
Puskás Julianna |
2.c |
László Alica |
44. hely |
Bölcs Édua |
2.a |
Szigethi Ágota |
49. hely |
Pereszlényi Benjamin |
2.a |
Szigethi Ágota |
56. hely |
Nagy Lilla |
2.b |
Szlávik Tímea |
60. hely |
Strasser Lea |
2.b |
Szlávik Tímea |
61. hely |
Vajkai Olívia Emefa |
2.b |
Szlávik Tímea |
71. hely |
Dobosi Tibor |
2.b |
Szlávik Tímea |
74. hely |
Gönczöl Richard |
2.b |
Szlávik Tímea |
81. hely |
Molnár Viktor |
2.a |
Szigethi Ágota |
85. hely |
Pikler Emese |
2.c |
László Alica |
87. hely |
Szalai Botond Mátyás |
2.c |
László Alica |
90. hely |
Hengerics Levente |
2.c |
László Alica |
|
|
|
|
3. évfolyam |
|
|
|
|
|
|
|
38. hely |
Kováč Milo |
3.b |
Beke Ágnes |
43. hely |
Fördős Bálint |
3.b |
Beke Ágnes |
58. hely |
Paterka Margaréta |
3.b |
Beke Ágnes |
|
|
|
|
4. évfolyam |
|
|
|
|
|
|
|
5. hely |
Pohlmüllner Péter |
4.b |
Kukel Mónika |
16. hely |
Kovács Botond |
4.b |
Kukel Mónika |
17. hely |
Pálinkás Levente Ferenc |
4.b |
Kukel Mónika |
35. hely |
Békefi Noel Márk |
4.b |
Kukel Mónika |
46. hely |
Puskás Zsófia |
4.b |
Kukel Mónika |
|
|
|
|
Pitagoriász - matematikaverseny |
|
Járási forduló eredményes megoldói: |
|
|
|
|
Felkészítő pedagógus |
|
|
|
|
3. évfolyam |
|
|
|
|
|
|
|
1. hely |
FördősBálint |
3.b |
Kukel Mónika |
18 .hely |
JeneiTamás |
3.b |
Beke Ágnes |
24. hely |
SimonicsTamás |
3.b |
Kukel Mónika |
|
|
|
|
4. évfolyam |
|
|
|
|
|
|
|
2. hely |
Puskás Zsófia |
4.c |
Kukel Mónika |
6. hely |
Pohlmüllner Péter |
4.b |
Kukel Mónika |
8. hely |
Kovács Botond |
4.b |
Kukel Mónika |
17.hely |
Igrényi Máté Imre |
4.b |
Kukel Mónika |
|
|
|
|
|
|
|
|
Zrínyi Ilona Matematikaverseny |
|
Kerületi forduló eredményes megoldói: |
|
|
|
|
|
|
|
Felkészítő pedagógus |
|
|
|
|
2. évfolyam |
|
|
|
|
|
|
|
1. hely |
Hengerics Levente |
2.c |
László Alica |
3. hely |
Nagy Barnabás |
2.b |
Szlávik Tímea |
6. hely |
Dobosi Tibor |
2.b |
Szlávik Tímea |
9. hely |
Szalai Botond Mátyás |
2.c |
László Alica |
16.hely |
Keszegh Tamás |
2.c |
László Alica |
17. hely |
Pikler Emese |
2.c |
László Alica |
22. hely |
Vajkai Olívia Emefa |
2.b |
Szlávik Tímea |
23. hely |
Rechtoris Ákos |
2.a |
Szigethi Ágota |
24. hely |
Kürti Marcell |
2.c |
László Alica |
|
|
|
|
Csapattban 1. hely: Hengerics Levente, Nagy Barnabás, Dobosi Tibor |
|
|
|
|
3. évfolyam |
|
|
|
|
|
|
|
4. hely |
FördősBálint |
3.b |
Kukel Mónika |
|
|
|
|
4. évfolyam |
|
|
|
|
|
|
|
5. hely |
Kovács Botond |
4.b |
Kukel Mónika |
8. hely |
Puskás Zsófia |
4.c |
Kukel Mónika |
16. hely |
Pohlmüllner Péter |
4.b |
Kukel Mónika |
22. hely |
Békefi Noel Márk |
4.c |
Kukel Mónika |
24. hely |
PálinkásLeventeFerenc |
4.b |
Kukel Mónika |
|
|
|
|
|
|
|
|
Országos forduló résztvevője: |
|
|
|
Felkészítő pedagógus: |
|
|
|
|
|
HengericsLevente |
2.c |
Lászlóová Alica |
|
|
|
|
|
|
|
|
XXX. Tompa Mihály Országos Vers- és Prózamondó Verseny: |
|
Körzeti forduló eredményes tanulói: |
|
|
|
|
I.kategória |
|
|
|
|
|
|
|
1. hely |
Szalai Botond Mátyás |
2.c |
László Alica |
1. hely |
Csintalan Dorottya |
3.a |
Misák Éva |
1. hely |
Kovács Katalin |
3.b |
Beke Ágnes |
|
|
|
|
|
|
|
|
Ipolyi Arnold Népmesemondó Verseny |
|
Körzeti forduló eredményes tanulói: |
|
|
|
|
Ezüst sáv |
Finta Luca Zsóka |
1.c |
Madarász Zsuzsanna |
|
|
|
|
|
|
|
|
Bendegúz nyelvÉsz: |
|
Járási forduló eredményes tanulói: |
|
2. évfolyam |
|
|
|
|
|
|
|
1. hely |
Keszegh Tamás |
2. c |
László Alica |
3. hely |
Strasser Lea |
2. b |
Szlávik Tímea |
|
|
|
|
3. évfolyam |
|
|
|
|
|
|
|
1. hely |
Bakai Mátyás Ferenc |
3. a |
Misák Éva |
3. hely |
Jenei Tamás |
3. b |
Beke Ágnes |
4. hely |
Fördős Bálint |
3. b |
Beke Ágnes |
|
|
|
|
4. évfolyam |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2. hely |
Puskás Zsófia |
4. c |
Kopócs Anita |
|
|
|
|
|
|
|
|
Országos forduló résztvevői: |
|
|
|
|
|
Keszegh Tamás |
2. c |
László Alica |
|
Bakai Mátyás Ferenc |
3. a |
Misák Éva |
|
|
|
|
|
|
|
|
KATEDRA |
|
|
|
|
|
|
|
Országos forduló (csapatverseny) |
|
|
|
Kopócs Anita |
1.hely |
Kollár Bianka |
4.c |
|
|
Puskás Zsófia |
4.c |
|
|
Strasser Dorina |
4.c |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Magyarországi kalandok |
|
Nemzetközi forduló: |
|
|
|
|
1. hely |
|
3.b |
Beke Ágnes |
2. hely |
|
4.b |
Rási Szekeres Mária |
|
|
|
|
|
|
|
|
Poznaj slovenskú reč: |
|
Körzeti forduló: |
|
|
|
|
|
|
3. hely |
Pohlmüllner Péter |
4.b |
Rási Szekeres Mária |
|
|
|
|
|
|
|
|
Hol volt, hol nem volt…. képzőművészeti verseny |
|
Körzeti forduló: |
|
|
|
|
1. hely |
Finta Luca Zsóka |
1.c |
Madarász Zsuzsanna |
|
|
|
|
|
|
|
|
Harmos Károly Országos Képzőművészeti Pályázat |
|
Országos forduló |
|
|
|
|
Špec.ocenenie |
Vas Petra Dorina |
3.b |
Beke Ágnes |
|
|
|
|
|
|
|
|
Sportversenyek |
|
Atlétika |
|
Távolugrás |
|
|
|
|
1. hely |
Szakács Ádám |
4.c |
Kopócs Anita |
2. hely |
Téglás Koloman |
4.a |
Nyitrai Tímea |
3. hely |
Laboda Lili |
4.a |
Nyitrai Tímea |
|
|
|
|
Futás – 50 m |
|
|
|
|
|
|
|
2. hely |
Gergely Panka Isabel |
3.b |
Beke Ágnes |
3. hely |
Bartakovics Tamás |
3.b |
Beke Ágnes |
|
|
|
|
Futás – 250 m |
|
|
|
|
|
|
|
2. hely |
Kovács Botond |
4.b |
Rási Szekeres Mária |
|
|
|
|
Futball |
|
|
|
|
|
|
|
Járási forduló |
|
|
|
|
|
|
|
2. hely |
Baráth Bálint |
3.a |
Kopócs Anita |
|
Baráth Bence |
3.a |
|
|
Szilva Róbert András |
3.a |
|
|
Csicsó Julien |
3.a |
|
|
Bartakovics Tamás |
3.b |
|
|
Fördős Bálint |
3.b |
|
|
Gergely Panka Isabel |
3.b |
|
|
Jenei Tamás |
3.b |
|
|
Farkas Konstantin |
3.b |
|
|
Fišter Attila |
3.b |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Futball – Winter Cup Junior |
|
Körzeti forduló |
|
3. hely |
Bugris Richard |
2.a |
Kopócs Anita |
|
Fördős Zalán |
2.b |
|
|
Bartakovics Tamás |
3.b |
|
|
Gergely Panka Isabel |
3.b |
|
|
Farkas Konstantin |
3.b |
|
|
Kováč Milo |
3.b |
|
|
Pohlmüllner Péter |
4.b |
|
|
Máté Levente |
4.c |
|
|
Nagy Maximus |
4.c |
|
|
Németh Márton |
4.c |
|
|
Viola Bence |
4.c |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Futball – McDonalds Cup |
|
Körzeti forduló |
|
3. hely |
Fördős Zalán |
2.b |
Kopócs Anita |
|
Bartakovics Tamás |
3.b |
|
|
Fördős Bálint |
3.b |
|
|
Gergely Panka Isabel |
3.b |
|
|
Csala Kincső |
3.b |
|
|
Kováč Milo |
3.b |
|
|
Horváth Ákos |
4.c |
|
|
Máté Levente |
4.c |
|
|
Nagy Maximus |
4.c |
|
|
Németh Márton |
4.c |
|